Shell є світовим лідером з виробництва мастильних матеріалів і постачає високоякісну продукцію в понад 100 країн світу. У виробництві мастильних матеріалів «Шелл» використовуються кращі в світі технології, щоб запропонувати оптимальну рецептуру саме для вашого автомобіля.

Quaker Houghton, світовий лідер ринку технологічних рідин, постійно пропонує покращення і новинки виробникам сталі, алюмінію, обладнання і промислових компонентів, авто- і авіавиробникам, допомагаючи їм зберігати конкурентоспроможність в мінливому світі.

Понад 60 років корпорація Pall вирішує складні проблеми, які пов’язані з забрудненнями на різних підприємствах по всьому світу. Компанія є найбільшим в світі виробником продукції для фільтрації, сепарації і очищення з річним оборотом понад 2 млрд. доларів.  

На сьогоднішній день Bosch-Rexroth — це найширший вибір гідравлічного, електричного і пневматичного обладнання, а також електрики і систем управління. Таке різноманіття продукції у поєднанні з технологічною досконалістю і уважним відношенням до всіх клієнтів зробило компанію одним з провідних виробників гідравлічного обладнання в світі.

З року в рік, Petroyag Lubricants прагне надати індивідуальні рішення шляхом проектування і розробки спеціалізованих промислових мастильних матеріалів. Компанія Petroyag Lubricants має широкий асортимент продукції, яка призначена для виробництва від текстилю і продуктів харчування до сталевих виробів і косметики.

Cassida займає одне з провідних місць на глобальному ринку олив і мастил для харчової промисловості. Технічні білі оливи, вазеліни і синтетичні мастильні матеріали, схвалені до застосування в харчовій промисловості (а також значною мірою в косметичній промисловості і медицині) більшістю найбільших світових виробників обладнання і пакування для продуктів харчування.

Компанія Herding виробляє фільтруючі елементи зі спеченого поліетилену, а на їхній основі – високовиробничі компактні фільтрувальні установки для аспірації і газоочищення. Протягом 37 років компанія Herding Filtertechnik є глобальним постачальником комплексних систем газоочищення для всіх галузей промисловості, яка успішно реалізувала понад 23 000 різних проектів в різних країнах світу.

Шведський бренд інструментів Bahco відомий в усьому світі надійністю і неперевершеною якістю продукції. В даний час асортимент продукції Bahco нараховує понад 7 000 найменувань. Інструменти Bahco знайшли широке застосування в дерево- і металообробній, автомобільній і авіаційній промисловості.

Продукція компанії Gühring відрізняється високою продуктивністю, довговічністю, ергономічністю і кращою технологією обробки. Секрет успіху інструментів і обладнання компанії Gühring серед споживачів полягає в ідеальному поєднанні ріжучих матеріалів, покриття і геометрії.

AZUD представляє собою групу компаній, що складається більш ніж з 20 підприємств. Стратегічною метою є популяризація “культури води”: розробка технологій і продуктів, які дозволяють ефективно використовувати і максимально оптимізувати витрату такого дефіцитного ресурсу, як вода.

Девізом компанії є системний підхід до вимог клієнтів, використання новітніх технологій і забезпечення замовника необхідною технічною і інформаційною підтримкою. YAMIT виробляє ефективні і надійні системи очищення води, які відповідають сучасним екологічним вимогам, мають порівняно невеликі габарити і малу енергоємність.

Palbit

Palbit

Інструмент Palbit — це високотехнологічні вироби і оснащення, призначені для фрезерування, нарізання різьби, свердління, токарної обробки. Твердосплавний інструмент володіє підвищеною стійкістю до впливу температур, тертя, тиску і передчасного зносу.

Як провідний виробник ріжучих інструментів, WIDIA пропонує повний портфель високоточних продуктів і індивідуальних рішень. Завдяки тисячам продуктів для систем фрезерування, токарної обробки, обробки отворів і інструментального оснащення, а також кваліфікованій мережі авторизованих партнерів-дистриб’юторів ви знайдете все необхідне з одних рук.

З моменту свого заснування в 1993 році PRECITOOL уособлює точність в постачанні високоякісних інструментів, заводського обладнання і безпеки праці. Продукція PRECITOOL вироблена з високоякісних матеріалів для професійного використання. Вони відповідають найвищим стандартам якості і безпеки.

BRIGHT-TOOLS є виробником інструментів, приладдя для верстатів і т.д. Ми наполягаємо на інновації техніки і передового досвіду якості, для задоволення різних потреб, протягом багатьох років, Bright-tools зарекомендувала себе як піонер індустрії в забезпеченні найбільш повним асортиментом якісних аксесуарів для верстатів.

Toray Group керується корпоративною філософією «Внесок в суспільство шляхом створення нової цінності з інноваційними ідеями, технологіями і продуктами». В межах основної промисловості матеріалів бренд прагне невпинно розвивати і комерціалізувати нові технології і продукти, які сприяють навколишньому середовищу, а також безпеці і якості життя людей.

Компанія Speroni S.p.A. була заснована Джузеппе Спероні в 1946 році в містечку Кастельново-ді-Сотто на півночі Італії. Сьогодн насоси Speroni постачаються на експорт більше ніж в 90 країн світу.

На заводі в Італії загальною площею близько 42 000 кв. м працюють більш ніж 150 співробітників, виробляючи в середньому 4 000 виробів в день.

Kemetyl є глобальним бізнесом по догляду за автомобілем, який охоплює Америку, Африку, Європуі Азію. Заснована в 1918 році, компанія має 100-річну історію в області догляду за автомобілем, а також великий досвід в галузі споживчих і комерційних товарів.

BMW AG — виробник автомобілів, мотоциклів, двигунів і велосипедів зі штаб-квартирою в Мюнхені, Німеччина. Компанія володіє брендами Mini і Rolls-Royce. Вона входить до трійки німецьких виробників преміальних авто, які лідирують по обсягам продажів в усьому світі.

GlobeCore є одним з провідних світових машинобудівельних підприємств. Обладнання, яке виробляється, застосовується для виготовлення бітумних емульсій, регенерації й очищення трансформаторної оливи, змішування палива, виготовлення біодизелю, емульгування практично будь-яких типів продуктів, а установки успішно експлуатуються більше ніж в сімдесяти країнах світу.

Компанія DAF, яка веде свою історію з 1928 року, неодноразово реорганізовувалась, але основні пріоритети концерну DAF як виробника високотехнологічних і надійних вантажівок і бездоганна репутація фірми залишались незмінними. В 1996 р. американська корпорація Paccar викупила 100% акцій DAF, ставши її повноправним власником. Сьогодні DAF, випускаючи 25 тис. автомобілів на рік, зберігає звання одного з найбільших світових виробників середніх і важких вантажівок.

AGCO — один зі світових лідерів з виробництва й постачання сільськогосподарської техніки і обладнання. Компанія пропонує найбільш повну лінійку тракторів, комбайнів, кормозаготівельної техніки, самохідних обприскувачів і розкидачів добрив, ґрунтообробних машин, навісних знарядь і оригінальних запчастин..

Засновникам Hyundai Motor Company знадобилось більше 30т-и років, щоб покорити цей «новий час» і опинитись в авангарді всесвітньої автомобільної промисловості. Це був довгий процес становлення, в якому приймали участь тисячі спеціалістів компанії. І лише завдяки їхній невтомній працьовитості, професіоналізму, наполегливості і постійному навчанню Hyundai досягла заслуженого успіху серед відомих грандів світового автомобілебудування.

Suzuki Motor Corporation — японська багатонаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Хамамацу. Вона випускає легкові й комерційні автомобілі, мотоцикли, всюдиходи, квадроцикли, двигуни для човнів, інвалідні візки, комплектуючі і двигуни.