Поради щодо економічного водіння

 1. Доглядайте за своїм автомобілем
  Добре налагоджений двигун допоможе зберегти велику кількість пального. Все, що для цього потрібно — лише звичайні і прості процедури обслуговування.
 2. Відмовтеся від зайвого
  Кожний додатковий фунт або кілограм може впливати на ефективність використання пального. Тому намагайтеся звільнити багажник і заднє сидіння від непотрібних речей, які можуть додавати вашому автомобілю ваги (наприклад, від ключок для гольфу).
 3. Чи вимикаєте ви двигун?
  Доки автомобіль працює на холостих обертах, ви продовжуєте витрачати пальне. Візьміть собі за правило, якщо ви стоїте на місці або чекаєте на когось більше 10 секунд, вимикайте двигун.
 4. Не ускладнюйте
  Що вище передача, то нижче частота обертання двигуна, що може збільшити ефективність використання пального. Тому, якщо можливо, користуйтеся високими передачами.
 5. «Слизький клієнт»
  Відчинені вікна автомобіля, а також велосипеди і купа коробок на його даху, можуть сильно зменшити економію пального через збільшення лобового опору. Швидка їзда також збільшує опір вітру, в результаті чого ваш автомобіль витрачає більше пального.
 6. Немає витрат — немає проблем
  Зазвичай, все, що розряджає акумулятор, негативно впливає на економічність поїздки (наприклад, кондиціонер). Але набагато гірше, якщо ваш акумулятор несправний. Тому слід постійно слідкувати за його станом.
 7. Час вирішує все
  Рух в режимі «старт-стоп» не сприяє економії пального. Тому, якщо ви живете у передмісті, коли можливо уникайте поїздок в години пік. Ви дійсно помітите зниження витрат пального.
 8. Будьте насторожі
  Коли ви за кермом, продумуйте свої дії заздалегідь. На червоний сигнал світлофора сповільнюйте рух, а не зупиняйтеся повністю. Або додайте швидкість, коли бачите, що попереду узвіз. Усі ці дрібниці можуть допомогти зменшити розхід пального.
 9. Про пальне
  Не всі види пального однакові. Якісне пальне горить більш ефективно і робить поїздку більш економічною. Тому завжди вибирайте пальне високої якості.
 10. Накачайте колеса
  Правильно накачані шини більш безпечні і слугують довше. Також вони зменшують лобовий опір на дорозі, знижаючи розхід пального.