Активний захист бренду

Shell встановлює нові стандарти для захисту покупця від купівлі неоригінальної моторної оливи.

Сучасний ринок мастильних матеріалів з кожним днем пропонує власникам автомобілів все більше і більше варіантів моторних олив популярних брендів. Діапазон цін найрізноманітніший, тому, часто, бажаючи заощадити покупець потрапляє в пастку аферистів і, сам того не знаючи, купує неоригінальну продукцію.

Головна небезпека криється в тому, що використання неякісного мастильного матеріалу наносить непоправну шкоду автомобілю.

У зв’язку з такою непростою ситуацією, компанія Shell розробила спеціальну технологію захисту оригінальності, яка спрямована, в першу чергу, на захист споживача.

Технологія Захисту Оригінальності моторних олив Shell Helix Ultra

Надійна міра захисту від підробки, реалізована у вигляді стікеру, який містить унікальний числовий код. Стікер розміщений під ручкою у верхній частині каністри і розроблений дизайнерами таким чином, щоб одразу привернути увагу покупця.

Що розміщено на стікері?

В лівій частині захисного стікеру була розміщена спеціальна голографічна наліпка з зображеннями фірмових мушлей бренду Shell, знявши верхній шар якої, ви побачите числовий код.

*Кожній каністрі оливи Shell Helix Ultra присвоєно свій унікальний код, який складається з 8 чисел.

Одразу за голографічною наліпкою розміщено QR-код. Щоб відсканувати код, необхідно скористатись або вбудованим сканером вашого смартфону, або скачати додаток.

Після сканування ви потрапите на сторінку перевірки оригінальності олив Shell Helix, де детально описані кроки, які необхідно здійснити для перевірки каністри.

За QR-кодом йде адреса веб-сайту перевірки на оригінальність shellcheck.com.ua, який у випадку відсутності сканер-додатку або можливості його скачати, можна ввести вручну в адресний рядок браузеру.

Опинившись на сторінці перевірки, вам залишиться здійснити всього декілька дій. А саме, протягнути повзунок вправо, щоб підтвердити, що ви не робот і ввести унікальний числовий код зі стікеру в поле для вводу.

Ось і все! Тисніть кнопку «Перевірити код» і дивіться результат.

Такі прості дії допоможуть вам переконатись, що придбана каністра моторної оливи Shell Helix Ultra є оригіналом.

У випадку, якщо після перевірки оливи, ви дійшли висновку, що у вас в руках підробка, то згідно Закону України, ви маєте право вимагати повернення коштів або заміну на товар відповідної якості.

Загальні правила. На що звертати увагу при придбанні моторної оливи?

  • Ціна

Цінник з привабливою, заниженою на 10-20% ціною одразу ж повинен навести вас на думку про підробку. Але найчастіше, щоб не викликати підозри, шахраї продають підроблену оливу лише на пару відсотків дешевше оригіналу, тому потрібно також звертати увагу на інші фактори.

  • Місце придбання

Обираючи місце придбання моторної оливи, не полінуйтеся й подивіться список всіх дистриб’юторів на сайті виробника. Наприклад, на сайті shell.ua є спеціальна мапа, де можна вибрати вид магазину, тип оливи і отримати список всіх офіційних точок продажів з необхідною вам продукцією.

  • Упаковка

Упаковка — один з основних принципів боротьби з підробкою. Виробники створюють спеціальні етикетки, кришки зі складними пломбами і достатньо часто змінюють дизайн. Зрозуміло, що при всьому різноманітті моторних олив, запам’ятати, як виглядає та чи інша каністра неможливо. Тому зупинимось на основних параметрах упаковки, які допоможуть відрізнити оригінал.

Каністра

Оригінальну тару для оливи виробляють з високоякісного пластику, який на світлі переливається як фарба металік. Поверхня повинна бути гладкою, без будь-яких вад і дефектів лиття.

Етикетка

Один з найскладніших елементів упаковки, який служить не лише для надання інформації, але й для захисту. Візуально, етикетка не повинна викликати жодних підозр. Виробники оригінальних олив використовують етикетки виключно з якісною поліграфією. На оригінальній каністрі етикетка буде розміщена рівно, без пухирців.

Підробку видасть етикетка з поганим друком, нерівними шрифтами. Колір і зображення на підробці виглядають тьмяними і розмитими, а градієнти і переходи кольорів взагалі відсутні.

Підводячи підсумок, хочеться ще раз підкреслити, що для того, щоб придбати оригінальну моторну оливу Shell Helix Ultra, в першу чергу слід звертатись до магазинів офіційних дистриб’юторів, які працюють напряму з виробниками.  

Але якщо, у вас все ж закралися сумніви на рахунок якості, то обов’язково скористайтесь системою перевірки ShellCheck!