Wärtsilä та Shell зміцнюють стратегічне партнерство

Згідно з новою угодою,  організації розширюють підписане у 2020 році партнерство, причому Shell стає призначеним стратегічним партнером щодо мастильних матеріалів для всіх двигунів Wärtsilä.

Shell має довгу історію розробки високоякісних мастильних матеріалів, які відповідають провідним світовим вимогам двигунів OEM, і є давнім постачальником моторних олив для Wärtsilä. Зберігаючи свій статус провідного світового постачальника готових мастильних матеріалів 16-й рік поспіль, згідно з 20-м випуском звіту Kline & Company «Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021», Shell має хороші можливості для доповнення технологічного лідерства Wärtsilä.

Багато мастильних матеріалів Shell для великих двигунів випробовуються на двигуні Wärtsilä в технологічному центрі Shell у Гамбурзі та ретельно перевіряються на установках Wärtsilä у польових умовах. Окрім тих, що використовуються під час процедур випробувань двигунів, Shell також постачає інші продукти, які є частиною заводського виробничого процесу, включаючи гідравлічні та трансмісійні оливи. Наприклад, серії моторних олив Mysella, Argina та Gadinia компанії Shell були розроблені для забезпечення високоякісної чистоти двигуна, покращеного захисту від зносу, тривалого терміну служби оливи та високої ефективності системи.

«Той факт, що наша співпраця з Shell розпочалась у 2007 році, є свідченням спільних цінностей між двома компаніями», — зазначив Стефан Нісьо, віце-президент із енергопостачання Wärtsilä.   

Wärtsilä є світовим лідером у сфері інтелектуальних технологій і рішень повного життєвого циклу для морського та енергетичного ринків. Наголошуючи на сталих інноваціях, загальній ефективності та аналітиці даних, Wärtsilä максимізує екологічні та економічні показники суден і електростанцій своїх клієнтів. Компанія працює в більш ніж 200 місцях у понад 80 країнах світу.

Детальніше на офіційному сайті shell.com за посиланням: https://www.shell.com/business-customers/lubricants-for-business/news-and-media-releases/2023/shell-and-wartsila-extend-strategic-partnership-for-engine-lubricant-solutions.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *