Shell plc в автоспорті

Згідно з 20-м випуском звіту Kline & Company Global Lubricants: Market Analysis and Assessment, Shell plc визнана постачальником мастильних матеріалів №1 у світі. Цей статус компанія зберігає 16-й рік поспіль. Понад 300 науковців працюють у спеціалізованих технічних центрах у США, Китаї, Німеччині, Індії та Японії, займаючись дослідженнями та розробками мастильних матеріалів і олив. Shell plc прагне зробити свою роботу більш стійкою для майбутнього та постачати мастильні матеріали світового класу для задоволення ринкового попиту, тому має потужну мережу з приблизно 130 макродистриб’юторів та 1860 дистриб’юторів.

Крім цього,  Shell plc розширює межі технології мастильних матеріалів на гоночних трасах по всьому світу. З моменту першого Чемпіонату світу FIA Formula 1 World Championship у 1950 році, інноваційне партнерство Shell із Scuderia Ferrari стало одним із найуспішніших і найвідоміших у світовому автоспорті. З 1999 року Shell є партнером Ducati Corse, з 2005 – Hyundai Motorsport, з 2015 – BMW M Motorsport, з 2020 – Nissan. При підтримці Shell команди перемагали у чемпіонатах світу, встановлювали рекорди та вигравали титули.

Shell plc пишається тим, що є партнером найкращих команд автоспорту в найконкурентнішій серії чемпіонатів світу:

  • Преміальний технологічний партнер BMW M Motorsport
  • Стратегічний технічний партнер Hyundai Shell Mobis World Rally Team
  • Інноваційний партнер Scuderia Ferrari
  • Технічний партнер Ducati Corse
  • Офіційний партнер Nissan у чемпіонаті Formula E

Участь Shell у розвитку автоспорту наближає його до однієї з головних цілей – розробляти кращі мастильні матеріали для клієнтів в усьому світі, де інновації з траси переносяться на інші продукти. Партнерські стосунки з командами автоспорту є найкращим випробувальним майданчиком для продуктів компанії, що дозволяє перевірити їх в найбільш екстремальних умовах і гарантувати, що клієнти отримують найкраще.

Більше цікавої інформації щодо партнерства Shell та автовиробників читайте у наступних статтях.

Найкорисніші відео дивіться на нашому youtube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@Invent_Group

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *