Партнери Shell: BMW та Hyundai

У світі автоспорту співпрацю Shell та BMW називають найперспективнішим альянсом. Саме завдяки високій якості пального Shell та вправності пілотів, команди гоночних авто BMW знаходяться у топі рейтингів. З 2015 року BMW Group вибрала Shell в якості єдиного глобального постачальника моторних олив.
Завдяки змаганням BMW Motorsport у DTM, продукція та технології Shell піддаються випробуванню в одній з найбільш тестових гоночних дисциплін. Вченим поставлено завдання забезпечити довговічні показники роботи двигуна в спорті, де лише секунди — це різниця між першим і останнім місцем.
Інженери BMW Motorsport продовжують співпрацювати з вченими Shell з метою розробки високопродуктивних олив для використання в гоночних автомобілях BMW Motorsport.
Завдяки тому, що Shell має можливість випробовувати моторні оливи в екстремальних умовах автоспорту, це забезпечує постійний розвиток і удосконалення продукції, наприклад, оливи Shell Helix Ultra з технологією PurePlus, яку має можливість придбати будь-який власник автомобіля.

Також Shell продовжує своє захоплююче та успішне партнерство з Hyundai Motorsport. Будучи глобальними партнерами з 2005 року, Hyundai та Shell підтримують по-справжньому тісні стосунки: залишаючись вірними своїм корінням та відданим досконалості.
В рамках співпраці з Hyundai Motor Company, компанії досягли вражаючих результатів як в області клієнтської задоволеності, так і в області спільних маркетингових програм.
Це відносини, які допомагають досягти значних цілей, а знання, отримані разом на трасі, передаються безпосередньо на оливи Shell Helix Ultra, доступні автоводіям у всьому світі.

Russian