Nissan – офіційний партнер Shell plc

Партнерство Shell із командою Nissan у повністю електричній гоночній серії Formula E дозволяє обом компаніям розвивати технології для подальшої розробки проєктів для клієнтів електромобілів у всьому світі. Це важливе об’єднання двох лідерів, які допомагають зробити електромобілі більш привабливими для водіїв.

Як один із найбільших у світі постачальників енергії, Shell має унікальну здатність використовувати свої технології та досвід для розробки більш чистих мобільних рішень, які обслуговуватимуть зростаючу кількість клієнтів електромобілів. Команда Nissan Formula E успішно випробувала спеціальну трансмісійну рідину Shell e-Transmission Fluid для електронних трансмісій. Вона створює менше тертя та має антикорозійні властивості, підвищуючи довговічність і надійність. Рідина дозволяє системі видавати більше потужності, споживаючи менше енергії, забезпечуючи команді Nissan Formula E конкурентну перевагу.

Ефективне управління температурою є ключовим для захисту чутливих електричних частин від перегріву та забезпечення їх безпечної роботи. Теплові рідини Shell забезпечують оптимальну ізоляцію, щоб максимізувати продуктивність електричного обладнання та запобігти будь-яким пошкодженням, викликаними короткими замиканнями або струмом витоку. Завдяки діелектричним властивостям теплові рідини забезпечують пряме охолодження електродвигуна та інвертора в автомобілі, що призводить до кращого теплообміну між джерелом тепла та охолоджувальною рідиною.

На трасі це партнерство дозволить команді Nissan підвищувати ефективність та наближати її до першої позиції на треку. А Shell – розробляти та оптимізувати інноваційні продукти та послуги: від швидшої та ефективнішої зарядки електромобілів до вдосконалення Shell E Fluids і Shell E-Greases, асортимент яких розробляється для задоволення широкого діапазону вимог до продуктивності. Використовуючи Формулу Е як тестовий стенд, компанія має змогу демонструвати переваги спеціально розробленої трансмісійної рідини для електромобілів, що витримує екстремальні умови змагань. Та надалі переносити спільні інновації з траси на дорогу як критично важливий крок глобальної декарбонізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *