Hyundai Motorsport – стратегічний технічний партнер Shell plc

Будучи партнерами Hyundai з 2005 року, компанія Shell plc прагнула вивести цю асоціацію на елітний рівень глобального ралі. Вже у 2014 році вони приєдналися до Чемпіонату світу FIA (WRC) та наразі здобули 21 перемогу, включаючи останню на Rally Italia Sardegna з абсолютно новим автомобілем Hyundai i20 N Rally1. Крім цього, двічі виграли Чемпіонат виробників у 2019 та 2020. Зараз Shell продовжує захоплююче та успішне багаторічне партнерство з Hyundai Motorsport як титульний спонсор і технічний партнер команди Hyundai Shell Mobis World Rally Team.

Оскільки водії та їхні автомобілі борються з екстремальними температурами, які можуть опускатися майже до -30ºC і підніматися до 50ºC, а також з великою висотою та складним дорожнім покриттям, перед інженерами Shell поставлено завдання забезпечити їх мастильними матеріалами, що зберігатимуть характеристики за будь-яких умов, будь то лід, сніг, бруд, асфальт або гравій. Для максимальної продуктивності двигуна Hyundai Shell Mobis World Rally Team обирають Shell Helix Ultra 0W з технологією PurePlus. Завдяки низькій в’язкості моторної оливи забезпечуються такі переваги, як зменшення тертя, економія палива та менший знос двигуна. Крім цього, Shell допомогла команді розвинути додаткові 1,5 кінських сили, що представляє в середньому шість секунд переваги на кожному ралі, де навіть мить може мати величезне значення.

Партнерство є цінною платформою для Shell, щоб продемонструвати своє технологічне лідерство, використовуючи автоспорт як найкращий тестовий стенд для розробки продуктів. Отримані в спільній роботі знання будуть продовжені безпосередньо в розробці мастильних матеріалів Shell Helix Ultra, щоб принести користь клієнтам Hyundai по всьому світу. Вони заслуговують на продукцію такої ж якості, як і команда Hyundai Motorsport, тому компанія використовує всі свої знання, отримані за час роботи у WRC, і вставляє їх безпосередньо у ваші автомобілі, щоб вони також показували найкращі результати незалежно від погоди чи місцевості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *