BMW M Motorsport – преміальний технологічний партнер Shell plc

Одним із останніх розділів багаторічної історії Shell plc в автоспорті є партнерство з BMW M Motorsport. Запропонувавши команді спеціальну формулу Shell Helix Ultra, компанія стала їх преміальним технологічним партнером у 2015 році. Разом вони вже виграли титул конструкторів DTM і титул пілотів. А розроблений у 2016 році BMW M6 GT3 із використанням Shell Helix Ultra здобув історичну перемогу на Чемпіонаті світу FIA GT 2018 у Макао.

Вчені Shell plc співпрацюють з інженерами BMW Motorsport, щоб розробити високоефективні оливи для використання в гоночних автомобілях.  Перед ними ставиться завдання забезпечити тривалу роботу двигуна у спорті, де лише секунди є різницею між першим і останнім місцем. Протягом усього сезону DTM, Німецької автомобільної гоночної серії, для водія доступний тільки один двигун, що означає, що олива має ключове значення для захисту продуктивності двигуна.

Для перегонів BMW Motorsport обирає Shell Helix Ultra із революційною технологією PurePlus, яка перетворює природний газ у кристально чисту базову оливу практично без вмісту домішок, на відміну від сирої нафти. Низька в’язкість Shell Helix Ultra зменшує тертя всередині двигуна та гарантує більш ефективне споживання пального. Вибір команди говорить про незмінну якість оливи та відданість компанії Shell забезпеченню елітних факторів продуктивності, таких як мінімальне тертя та знос.

Компанія Shell plc використовує гоночні траси як тестовий стенд для розробки нових продуктів і технологій. Під час перегонів у DTM вони випробовуються в одній із найскладніших гоночних дисциплін. Час і зусилля, які витрачає Shell plc, відтворюються в оливах, що надаються водіям BMW у всьому світі, які також можуть користуватися перевагами, створеними досвідом.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *