Як компанія Shell plc допомагає Україні?

На початок 2023 року загальна сума гуманітарних пожертв Shell plc на війну в Україні досягла 74 мільйонів доларів. Компанія зосереджена на підтримці українського народу та співпрацює з гуманітарними організаціями в Україні та в прикордонних країнах, куди прямують мільйони біженців.

Після початку вторгнення Shell plc виділила майже 11 мільйонів доларів кільком гуманітарним і допоміжним організаціям, у тому числі 2 мільйони Українському Червоному Хресту, 2 мільйони Польській гуманітарній акції та 1 мільйон Польській пожежній службі для відправки обладнання та медичного приладдя в Україну. Приблизно 3 мільйони було виділено низці менших місцевих організацій, які працюють для надання життєво важливої допомоги. Shell plc працювала з різними партнерами в інших сусідніх країнах, щоб визначити найбільш нагальні потреби.

Компанія також надала 3 мільйони доларів як гуманітарну допомогу глобальному партнеру з надання допомоги у разі стихійних лих, Корпусу милосердя, щоб допомогти задовольнити негайні потреби тих, хто постраждав від війни в Україні. Крім того, перерахувала пожертви своїх співробітників на користь Корпусу милосердя.

У березні 2022 року Shell plc придбала вантаж російської сирої нафти для переробки в такі продукти, як бензин і дизельне паливо. Однак компанія швидко визнала, що це було неправильне рішення, і вибачилася. Прибутки від сирої нафти, купленої на спотовому ринку після початку конфлікту, були передані Посольству України у Великій Британії на їхню програму гуманітарної допомоги WithUkraine (30 мільйонів доларів). Ще 30 мільйонів було передано Всесвітній продовольчій програмі ООН на підтримку людей, які постраждали від конфлікту в Україні. У той же час Shell оголосила про свій намір вилучити російську нафту і газ зі своїх поставок.

Детальніше на офіційному сайті shell.com за посиланням: https://www.shell.com/war-in-ukraine-shell-response/faq.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *